Hör gärna av dig!

Här finns kontaktuppgifter till hela klubben!

Växel: 016-14 26 29

Mail vid fakturafrågor: ekonomi@eskilstunagk.se

Mail vid medlemskapsfrågor: medlem@eskilstunagk.se

Mail vid övriga frågor: info@eskilstunagk.se

Göran Lindblad

Verksamhetschef

070-2751332

Göran.lindblad@eskilstunagk.se

Maria Brostedt

Tillförordnad kanslichef

016-550 60 42

maria.brostedt@eskilstunagk.se

Max Haglund

Marknad & digitala medier

016-550 60 49

max.haglund@eskilstunagk.se

Anita Andersson

Ekonomi

016-550 60 44

ekonomi@eskilstunagk.se

Jesper Hedar

Ekonomi & medlemskap

016 – 550 62 40

Jesper.hedar@eskilstunagk.se

Cissi Lundh

Fastighet & konferens

016-550 62 42

cissi.lundh@eskilstunagk.se

Arwid Schmidt

Marknad & reception

016-550 62 41

arwid.schmidt@eskilstunagk.se

Richard Svalling

Klubbchef – ej i tjänst

016-550 60 41 / 070-730 26 29

richard.svalling@eskilstunagk.se

016 – 14 26 29  │  info@eskilstunagk.se

Maria Brostedt

Receptionsansvarig

016-550 60 42

maria.brostedt@eskilstunagk.se

Max Haglund

Reception & servering

016-550 60 49

max.haglund@eskilstunagk.se

Arwid Schmidt

Reception & servering

016-550 62 41

arwid.schmidt@eskilstunagk.se

Louise Talvén

Reception & servering

016 – 14 26 29

info@eskilstunagk.se

Janne Ekman

Reception & servering

016-550 60 45 / 070-547 60 53

janne.ekman@eskilstunagk.se

Mattias Nilsson

Reception & servering

016-14 26 29

info@eskilstunagk.se

Jesper Hedar

Reception & servering

016-14 26 29

info@eskilstunagk.se

Jobba hos oss?

Reception & servering

Skicka in personligt brev och CV till:

info@eskilstunagk.se

016 – 14 26 29  │  kontakt@eskilstunagk.se

Henrik Allenbrant

Vice banchef

016-14 26 29

info@eskilstunagk.se

Joakim Andersson

Mekaniker

016-14 26 29

info@eskilstunagk.se

Arne Filander

Fastighetsskötare

016-14 26 29

info@eskilstunagk.se

Pontus Järleskog

Ordförande

ordforande@eskilstunagk.se

Hans Jokinen

Vice Ordförande

styrelsen@eskilstunagk.se

Anders Etzner

Ledamot

styrelsen@eskilstunagk.se

Henric Engström

Ledamot

styrelsen@eskilstunagk.se

Kent Karlsson

Ledamot

styrelsen@eskilstunagk.se

Satu Gemmel

Ledamot

styrelsen@eskilstunagk.se

Mats Brostedt

Ledamot

styrelsen@eskilstunagk.se

Hans Lund

Sekreterare

styrelsen@eskilstunagk.se

Stig Nordqvist

Suppleant

styrelsen@eskilstunagk.se

Emma Svensson

Suppleant

styrelsen@eskilstunagk.se

Elin Andersson

Kassör

styrelsen@eskilstunagk.se